Pełna satysfakcja Klienta jest naszym celem

Iwona
Iwonaiwona@verandana.pl
Iwona pilnuje całości. Będąc doświadczonym menadżerem każdego dnia wspiera cały zespół. Teraz, jako prezes Verandany, daje z siebie wszystko, aby firma była symbolem jakości i innowacyjności.
Andrzej
Andrzejandrzej@verandana.pl
Andrzej jest doskonałym specjalistą, który zna ogrody zimowe od podszewki. Związany z nimi od ponad 15 lat. Najbardziej zadowolony jest wtedy gdy stajemy przed trudnymi wyzwaniami i skomplikowanymi konstrukcjami.
Roman
Romanroman@verandana.pl
Roman sprawdza każdy detal, analizuje procesy i zapewnia, że nasze produkty są perfekcyjnie wykonane. Jego wiedza i doświadczenie są nieocenione w utrzymaniu naszej reputacji jako marki o wysokiej jakości.
Zakhar i Borys
Zakhar i Borysmontaz@verandana.pl
Głównym, zadaniem Zakhara jest pilnowanie działu montażu. Jest dokładny, cierpliwy i odpowiedzialny. Zawsze w duecie z Borysem. Borys jest bardzo doświadczonym montażystą, o niezrównanym poczuciu humoru.
Wojciech
Wojciechwojciech@verandana.pl
Wojciech projektuje z niezwykłym zapałem. Jego twórcze podejście i wysoka estetyka gwarantują, że każdy projekt ogrodu zimowego jest wyjątkowy i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.
Hanna
Hannahanna@verandana.pl
Hanna to osoba o wielu talentach. Energiczna, uśmiechnięta i pełna optymizmu. Pilnuje logistyki w naszej firmie. Jej zdolności organizacyjne i umiejętność koordynacji procesów są nieocenione.

Dołącz do naszych zadowolonych Klientów!

Wysoka jakość, niezawodność, satysfakcja.