WITAMY W VERANDANIE

Tworzymy funkcjonalne, estetyczne i wygodne przestrzenie, które integrują wnętrze domu z otoczeniem przyrody

Nasza specjalizacja to wysokiej jakości ogrody zimowe, kierowane przede wszystkim do klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w ogrodach zimowych całorocznych, niemniej w naszej ofercie znaleźć można również ogrody sezonowe oraz zadaszenia. To, co nas wyróżnia, to fakt, że każdy z naszych ogrodów zimowych całorocznych to rozwiązanie systemowe wyjątkowej jakości, gdzie każdy szczegół konstrukcji jest dopracowany do perfekcji.

Jako jedni z niewielu na rynku, oferujemy również ogrody zimowe typu „home extensions”. Są to nowoczesne konstrukcje o płaskim dachu, z różnymi typami świetlików (w tym z całkowicie płaskimi), które doskonale komponują się z każdą architekturą budynku.

Szczególnie dumni jesteśmy z naszego produktu premium – ogrodu z płaskim dachem „HTC Atrium”. To niezwykle atrakcyjny, jedyny na rynku ogród zimowy, który charakteryzuje się brakiem słupka w jednym z wolnostojących narożników.

Verandana to nie tylko nazwa naszej firmy, to nasza misja i obietnica tworzenia komfortowych przestrzeni dla naszych Klientów. Jesteśmy młodą firmą, ale nasze korzenie i doświadczenie członków naszego zespołu w branży ogrodów zimowych sięgają już kilkunastu lat. Jesteśmy także firmą o rodzinnych tradycjach, gdzie zaangażowanie rodziny stanowi ważny filar naszej działalności. Trzon naszego zespołu tworzą wykwalifikowani specjaliści z bogatą wiedzą praktyczną, którzy sumują swoje kwalifikacje, aby dostarczać najwyższej jakości usługi i produkty. Możesz nam zaufać – osobiste zaangażowanie w każdy projekt jest nasza normą, a dla Ciebie to najwyższa gwarancja jakości, jaką możesz otrzymać.

W Verandanie kładziemy duży nacisk na innowacyjne podejście i wysoką jakość naszych rozwiązań. Każdego dnia, poprzez uporządkowane procesy i optymalne zakupy dbamy o to, abyśmy zawsze mogli dostarczyć Twój ogród w atrakcyjnej cenie.

Wybierając Verandanę, nie tylko zyskujecie firmę, która zaprojektuje i zbuduje dla Was wyjątkowy ogród zimowy. Wybieracie zespół, który zadba o każdy szczegół – od pierwszego szkicu, poprzez proces produkcji, aż po ostateczny montaż. Wybieracie połączenie kompetencji, doświadczenia i pasji, które sprawiają, że każdy nasz ogród zimowy jest wyjątkowy. A co najważniejsze wybieracie odpowiedzialność i uczciwość biznesową na każdej płaszczyźnie współpracy.

Prezes Zarządu
VERANDANA sp. z o.o.

„VERANDA”

„Veranda” – w przeważającej większości kultur to otwarta, zadaszona przestrzeń lub galeria przylegająca do domu. Służy do cieszenia się widokiem rotaczającego się wokół krajobrazu.

+

„DANA”

„Dana” w starożytnym języku indyjskim (sanskrycie) jest używane w kontekście „dawania” lub „ofiarowywania”. Oznacza dar, prezent, ofiarowanie oraz hojność.

=

„VERANDANA”

„Verandana” jest naszą deklaracją, którą akcentujemy już na wstępie – Verandana to „ofiarowywanie komfortowych przestrzeni” i jest tym co dla nas najważniejsze.

Verandana, nazwa, która stanowi serce naszej marki, czerpie swoją moc z dwóch słów o głębokim znaczeniu. Jest to połączenie słowa „veranda”, które wywołuje obrazy przestrzeni łączących wnętrze domu z pięknem natury, oraz „dana”, sanskryckiego słowa oznaczającego „ofiarowanie”.

Verandana to więc nie tylko nazwa naszej firmy. To nasza misja, to nasza obietnica dla Was. Obietnica tworzenia przestrzeni, które nie tylko będą piękne, ale przede wszystkim przyniosą Wam radość i komfort przez wiele lat.